close

Popup

  • Outdoor_Aktivite
  • Outdoor_Aktivite
  • Outdoor_Aktivite
  • Outdoor_Aktivite
  • Outdoor_Aktivite

LIFEPORT ARENA INDOOR & OUTDOOR AKTIVITE ALANI

Takım çalışması olarak tasarlanan Life Port Arena, yeme-içme alanları 15 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. 200 kişiye kadar aynı anda hizmet vermektedir. Toplam arena ölçüleri kapalı oyun alanı 2100 m2, açık oyun alanı 3100 m2' dir. Havuzbaşı etkinlik alanımızda 3500 m2 açık hava toplantı ve eğitim yapılmaktadır. Çeşitli kapasitelerdeki kapalı toplantı salonlarımız ile firma etkinliklerinde açık hava ve kapalı alan hizmet vermekteyiz.

Outdoor_Aktivite

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal eğitimler çalışanların birbiri ile olan uyumuna olumlu etki yapmakta olduğu bilimsel bir gerçektir. İşletmeler yaşayan , gelişen ve insanların yönettiği kurumlardır. Kurumların sağlıklı işlemesi çalışanların gelişmesine ve birbiri ile uyumu ile mümkündür.

Outdoor_Aktivite

Sinerji Eğitimi

Sinerji eğitimi ile işletmeler daha güçlü ve doğru kararlar verebilmektedir. Sinerji eğitimi kurumların gelecekte farkındalıklarını artırması için olmazsa olmazıdır.

Outdoor_Aktivite

Sunum ve Toplantı Alanları

50.000 M2 otel kompleksi içerisinde her nevi alan mevcuttur.5 Kişilik alandan 2.000 kişilik alana kadar imkanlar sunulmaktadır.

Açık alan olarak

Bahçe Havuz Başı 4.500 m2

Outdoor Arena 3.500 m2

Büyük Satranç Alanı 150 m2

Gizli Taşlı Bahçe 120 m2

Kapalı alan olarak

İndoor Arena 2.100 m2

Gala Toplantı Salonu 350 m2

Teraslı Toplantı Salonu 300 m2

Sümela Toplantı Salonu 100 m2

Outdoor_Aktivite

Açık Hava Etkinlikleri

Doğa ile iç içe sayısız etkinlikler otelimizde düzenlenmektedir. Açık hava etkinliği olarak piknik,barbekü,yoga,açık hava sinema,açık hava konseri ve çeşitli festivaller düzenlenmektedir.

Outdoor_Aktivite

Takım Çalışması Eğitimi

Etkili takım çalışması eğitimi ancak başarılı bir plan ve yetkin insanlar tarafından verilebilir. Takım çalışması eğitimin amacı; Etkili takım çalışmasının gerekliliğini kavramak. Başarılı ekip çalışması için iletişim yeteneklerinin geliştirmek. Ekip içerisinde muhtemel çatışmaları önleyecek beceriler kazandırmak. Ekip çalışmasının kişiye kurumda farkındalığının oluşmasına yol göstermek.

Outdoor_Aktivite

Outdoor Yemek Molaları

Eğitim aralarında yemek molalarınız sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır.Sayısız alternatif seçenekleri ile otelimizin açık ve kapalı alanlarında çeşitli varyasyonlarda yemek molaları yapılmaktadır.Dilerseniz ekmek arası sucuk köfte,dilerseniz döner yada barbekü seçenekleri mevcuttur.Her türlü yemek molası için saysız lezzetli alternatifler ile sizlerin hizmetindeyiz.

Outdoor_Aktivite

Indoor Etkinlikler

Dış alanlarda yapılan etkinliklerin benzerleri için kapalı alanlarda çeşitli sebepler ile tercih edilmektedir. Özellikle kış aylarında kapalı alanlarda etkinlikler yapılmaktadır. Çeşitli etkinlik alanlarımız ile sizlere hizmet etmek ve taleplerinize olumlu cevap vermek bizleri mutlu ediyor. Tecrübelerimiz ışığında kapalı alanlarımızda konserler,ihtisas fuarları,binek araç lansmanları,tır lansmanları,Şirket eğitimleri ve takım çalışması eğitimi verilmektedir.

Outdoor_Aktivite

Motivasyon Etkinlikleri

Doğa ile girişilen mücadelede ,kurumlar bazında sahip olunan tecrübe ve yeteneklerin birleşmesi ile takımların sınırlarını aşması ve yeteneklerini gelişmesi sağlanmaktadır. Sınırlar artı bir motivasyon ile aşılması ancak sınırların dışında eğitim geliştirici teknikler ile mümkündür.